education

Eğitimler

Mevasis olarak Teknik Danışmanlık, Yazılım Danışmanlığı ve Bakım & Destek hizmetlerimizin dışında uzman eğitim kadromuz ile şirketiniz için özel eğitim müfredatları hazırlıyoruz. Bu eğitimlerde müfredat istekleriniz doğrultusunda şekillendiği için ihtiyacınız olan eğitime doğru şekilde ve kısa zamanda ulaşmış oluyorsunuz.

Consulting WP – we help companies assess their skills and choose a new direction which utilizes the talents of the team and resources most productively.

Eğitim oranları

Kurumsal, özel şirketler ya da kamu kurum ve kuruluşlarına deneyimli ekibimiz tarafından eğitimler verilmektedir.

Eğitimi neden Mevasis'den almalıyım?

Şirketinizi kurum içi eğitimlerini neden diğer eğitim veren firmalardan değil de Mevasis’den almalısınız?

  • Eğitmenlerimiz alanlarında deneyimlidirler
  • Eğitmenlerimiz anlatılan ürün, servis ya da sistem konusunda kapsamlı bilgi sahibidir
  • Eğitimler için Mevasis tarafından özel hazırlanmış belgeler ile eğitim desteklenir.
  • İstekleriniz doğrultusunda hazırlanan esnek müfredat
  • Dersin akıcılığı
  • Ders anında ya da sonrasında demo imkanı

Eğitimlerimiz

Başlangıç, Orta, Üst ve Monitoring olmak üzere dört temel seviyede Linux Sistem Yönetimi eğitimi hizmetti vermekteyiz. Bu eğitimler üç gün sürmektedir. Kurum içinde istekler doğrultusunda eğitim müfredatı esnetilerek eksik taraflarınız giderilmiş oluyor.

Lisans maliyetlerinin düşürülmesi adına Kurumsal Göç hizmeti almayı düşünebilirsiniz. Bunu yapmadan önce kullanıcı bilgisayarlarınız için temel seviyede bir Linux eğitimi verilmesi gerekmektedir. İki gün süren bu eğitimde son kullanıcıların Linux ile olan ön yargıları kırılarak daha istekli ve performanslı olarak Linux kullanmaları sağlanacaktır.

Bu eğitimin verileceği çalışanların temel olarak yazılım hayat döngüsü ve algoritma konusunda temel bilgi sahibi olması beklenmektedir. Bu bilgiye sahip olan çalışanlarınız için Php, C, C++, Python, Git eğitimleri vermekteyiz.

Bu eğitim siber güvenlik alanında uzmanlaşmak isteyen veya bu alandaki çalışanlarınız için tercih edilebilir. Katılımcılar siber dünyanın görünen sınırlarını tanıyarak gerçekleştirilebilecek saldırı tiplerini ve korunma yöntemlerini teorik ve pratik yönleriyle öğrenecekler.

Contact us at the Consulting WP office nearest to you or submit a business inquiry online.

Güvenlik alanında eğitime mi ihtiyacınız var?