HPE Business Partner Olduk


Gerçekleştirdiğimiz başarılı HPC projeleri sayesinde kuruluşumuzun ilk 6 ayında HPE business partneri olduk. Artık A’dan Z’ye tüm HPE ürünleri için size özel proje teklifleri hazırlayabiliyoruz. Aynı zamanda HPC hizmetleri alanında HPE Türkiye’nin tek çözüm ortağıyız. Sizi, HPE ürünlerini Mevasis Bilişim farkı ile keşfetmeye davet ediyoruz.

HPE Sunucu ve Sunucu Sistemleri


HPE Rack tipi Sunucular:

  • HPE Proliant DL Gen9 ve Gen10 Sunucu: Hibrit bilgi işlem teknolojilerini sadeleştirerek yeni bir bilgi işlem deneyimi yaratan, rack için optimize edilmiş dünyanın en güvenli endüstri standartlarına göre üretilen sunucu ailesi ile çalışın.
  • HPE Apollo Sunucu: Verimli bir Yüksek Başarımlı Hesaplama (HPC) sistemi her işte başarının anahtarıdır. Ancak mimari tasarımı, kurulumu ve yönetimi zor olabilir. HPE Apollo Serisi Sunucularının kanıtlanmış teknolojisi ve Mevasis Bilişim’in başarılı HPC geçmişi ile işinizde başarıyı yakalayın.
  • HPE x86 Kritik Görev (SuperDome) Sunucu: Sektörün en ölçeklenebilir ve modüler in-memory bilgi işlem platformu olan HPE Superdome Flex ile üstel veri büyümesinin olanaklarını kucaklayın. İşletmenizin büyüklüğüne bakılmaksızın, gelişmekte olan veri taleplerinizi ve büyüyen kritik verilerinizi gerçek zamanlı analizlere dönüştürün.

HPE Tower Sunucular:

  • HPE Proliant ML Gen10 Sunucu: ProLiant ML Gen10 Sunucular, hem iş hedeflerinizi hem de işinizin büyümesini destekleyen eksiksiz bir altyapı sağlar. Büyüyen işletmeler için ideal çözümdür.
  • HPE Proliant Mikro Sunucu: Kompact, sessiz ve oldukça şık. Bu sunucu, küçük işletmelerin verimliliğini, üretkenliğini ve güvenliğini artırırken maliyetlerini düşüren ideal bir alım olacaktır.
  • Giriş Seviyesi Sunucu: En zorlu iş yüklerinizin kolayca ve uygun maliyetle üstesinden gelmek için size güç, seçenek ve kullanım kolaylığı sunan bir ürün.

HPE Blade Sistemler:


Dijital dönüşüm, yeni iş zorlukları ve uygulamaları için verileri daha hızlı işlemeyi gerektirir. Maliyet, esneklik ve operasyonel basitliği korurken, geleneksel ve Hibrit BT iş yükleri için altyapınızı optimize etmek anlamına gelir. HPE Blade Sistemler, maliyetleri optimize ederken eski altyapınızı dönüştürmenize ve iş performansınızı ölçeklendirmenize olanak tanır.

HPE Synergy:


Verimliliği ve kontrolü sağlamak için BT kaynaklarınızı tek bir arabirim üzerinden herhangi bir iş yükü için hızla dağıtın. Yazılım tanımlı güçlü bir çözüm olan HPE Synergy, fiziksel ve sanal hesaplama, depolama ve diğer yapı kaynaklarından oluşan değişken altyapınızı herhangi bir uygulama için istediğiniz bir konfigürasyonda kolayca oluşturmanızı sağlar.